Wilhelmus mist…een Materiaalman!

14-08-2018

Hens aan dek: Wilhelmus mist…een Materiaalman!

Nico Graaman, onze gewaardeerde complexmanager annex materiaalman, gaat met pensioen en zal voortaan nog alleen als supporter op Westvliet te vinden zijn. Het bestuur is naarstig op zoek naar vervangers en heeft op diverse media deze oproep geplaatst.

Het is onwaarschijnlijk dat deze belangrijke functie nog voor de seizoenstart is ingevuld. Dit betekent dat we het gemis van Nico voorlopig met zijn allen moeten opvangen. Het bestuur rekent op uw begrip en heeft de Verenigingsmanager gevraagd om met een noodplan te komen met betrekking tot de verzorging en uitgifte van het materiaal.

Binnenkort hoort u hier meer over. Mocht u intussen kandidaten weten voor het opvullen van de vacature, aarzel niet: geef het door aan Piet van der Valk (ver.manager@vvwilhelmus.nl).

 

Bekijk hier de vacature